Nowości

Bądź zawsze na bieżąco z trendami nowoczesnej aluminiowej stolarki otworowej i sprawdź, co nowego przygotowaliśmy dla Ciebie!

Co znajdziesz w Aluforma

Panoramiczne drzwi przesuwne MB-Skyline Type-R

Ekskluzywne panoramiczne drzwi przesuwne, które wyróżnia całkowite ukrycie profili skrzydeł drzwi. Zaletą są także bezprogowe przejścia, efekt jednolitego przeszklenia oraz możliwość tworzenia wielkogabarytowych ścian ze szkła, przy pełnej szczelności, optymalnej izolacji termicznej i akustycznej. Maksymalna wysokość skrzydła to aż 4 m, maksymalna waga skrzydła otwieranego manualnie to 500 kg, a z siłownikiem ukrytym: 1200 kg,

Drzwi tarasowe przesuwne 3 szybowe – MB-SKYLINE

MB-SKYLINE to wielkogabarytowe drzwi tarasowe przesuwne 3 szybowe z ukrytą ramą, otwierane ręcznie lub automatycznie. Wypróbuj ultra nowoczesne rozwiązanie, które oferuje niezwykły efekt dzięki sile prostoty. Dwuelementowa kompozycja bazuje na dużych przeszkleniach osadzonych w smukłych profilach aluminiowych. Co zyskasz? Niezakłócony widok, bajeczne panoramy z tarasu, ogród i basen na wyciągniecie ręki, bezwysiłkowe rozszerzenie przestrzeni użytkowej, z której korzystasz na co dzień. Poznaj bliżej model SKYLINE.

Aluminiowo-szklana balustrada zewnętrzna MB-GLASS BARIER

Aluminiowo-szklana balustrada zewnętrzna w typie balustrad francuskich (portfenetrów), dedykowana do zabezpieczenia wysokich okien otwieranych – aluminiowych, PVC lub drewnianych. Sprawdzi się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach komercyjnych i użyteczności publicznej. Atutem systemu jest także możliwość zastosowania modelu w roli bariery akustycznej, tłumiącej hałas z zewnątrz.